Otevírací doba & Rozvoz

JAK SI OBJEDNAT BEZ STAROSTÍ?

Objednat si jídlo? Pohoda, ne? :-) Než objednávku definitivně odkliknete, odpovězte si na tři otázky níže. Díky tomu vám budeme moci garantovat, že vám nebude kručet v břiše ani o minutu déle, než je nutné ;-)

JE OTEVŘENO? A ROZVÁŽÍTE?

A BAŠTA má otevřeno denně od 11 do 21 hodin a celou dobu rozváží. Objednávky zpracováváme už od 10.45. Pokud si objednáte mimo otevírací dobu, pokusíme se vám odpovědět a upozornit vás, že naši street food makeři už (nebo ještě :-)) spí. Ale ideální je naladit si chuťové pohárky na dobu, kdy jsme stoprocentně v provozu.

KAM ROZVÁŽÍTE?

A BAŠTA! vozí všechny dobroty do větší části Brna. Mapku s jednotlivými rozvozovými zónami najdete níže. Pokud bydlíte 50 metrů od hranice našeho rozvozu, stačí cinknout na náš dispečerský telefon 606 061 662 a určitě se domluvíme. Stejně tak se může stát, že budou mít kolegové volněji a hodí vám jídlo i kousek dál za naši rozvozovou hranici. Stačí se zkrátka zeptat :-)

Prosíme, vždy si zkontrolujte, že jste v objednávce označili správnou zónu.
Jen tak vám můžeme zaručit, že vám vaše jídlo přijede včas. 

KOLIK ROZVOZ STOJÍ?

Vůbec nic! Naše abaští letka kmitá po rozvozových zónách zadarmo. Zaplatíte skutečně jen vaše jídlo. Cena obalového materiálu je vždy už v koncové ceně. Jednotlivé zóny se ale liší podle výše minimální objednávky a dojezdového času. Proto je důležité si vybrat tu správnou. Při objednávce pod hodnotou minimální objednávky je k ceně automaticky připočteno jednotné dopravné 89 Kč.  

 

To je vše! Teď už stačí mrknout na mapku níže a vybrat si tu správnou baštu, na kterou máte chuť :-)

 

 

ROZVOZOVÉ ZÓNY + CENA:

MODRÁ ZÓNA

Minimální objednávka 200 Kč // doručení do 60 min.
Historické centrum Brna, Staré Brno, Stránice, Štýřice, Trnitá, Veveří


ČERVENÁ ZÓNA
Minimální objednávka 300 Kč // doručení do 90 min.
Bohunice, Černovice, Dolní Heršpice, Horní Heršpice, Komárov, Moravany, Modřice, Nový Lískovec, Ponava, Pisárky, Přízřenice, Slatina, Starý Lískovec, Zábrdovice

FIALOVÁ ZÓNA
Minimální objednávka 300 Kč // doručení do 90 min.

Černá Pole, Husovice, Komín, Královo Pole, Žabovřesky, Židenice


P. S. Kvůli rozkopaným silnicím a uzavírkám se můžeme výjimečně zpozdit. Rozvážíme totiž výhradně autem, aby k vám jídlo přijelo teplé a nevyklepané z kurýrova naskakování na obrubníky. Pokud nabereme zpoždění, přijměte naši omluvu. Děkujeme za trpělivost a přejeme dobrou chuť!