STREET FOOD JAKO BRNO!

Už pár let krmíme celé Česko s naší vlajkovou lodí Burger Street Festival. Za tu dobu jsme nabrali celou kopu známých, kteří mají food trucky nebo stany a k tomu chuť dělat dobré jídlo. Tak jsme si řekli, že jim uděláme nějakou základnu. Tak vznikla A BAŠTA! 

CO JE NA NÁS SUPER?

Už se nemusíš s kámoši, kolegy nebo rodinou hádat, jestli máte chuť na burgery, Itálii, Asii nebo něco klasického českého. Naše kouzlo je v tom, že si můžeš objednat cokoliv od kohokoliv, kdo tu s námi je. A my to všechno zabalíme do jednoho balíčku a dovezeme až k tobě. Za jednu rozvozovou cenu. A včas. 

TAKE AWAY & ROZVOZ

Naše menu rozvážíme skoro po celém Brně (a po domluvě úplně po celém), klidně si ale svoji baštu můžeš vyzvednout u nás - na Nových Sadech hned vedle business centra Titanium. Jestli pracuješ někde za rohem, je to ideální varianta a rádi s tebou prohodíme pár slov :-)

CO PLÁNUJEME?

A Bašta! začala fungovat v prosinci 2020 v době největších mrazů a největšího lockdownu. Na jaře ale máme velké plány! Bude nás tu víc a kromě bříšek plánujeme krmit i vaše duše. A BAŠTA! má prostě být místem, kde se lidé budou potkávat, aby se dobře najedli, seznámili a pobavili. Na jaře se uvidíme ve velkém :-)