A BAŠTA! Street Food Market

Nezáleží, na co máte chuť a kolik vás je. Street Food Market A BAŠTA! jsme budovali právě s myšlenkou na vás – hosty, kteří si chtějí v příjemném prostředí pod letním nebem užít chvíle s přáteli a spojit je se skvělým jídlem a pitím.

Kde jsme?

Máme jedinečnou pozici v blízkosti centra Brna, a přitom v naprostém soukromí. Náš street food market najdete na adrese Nové sady 17, hned vedle Business centra TITANIUM, blízko Hlavního nádraží a Galerie Vaňkovka. Jen pár minut chůze od nás je DRFG Arena.

Otevřeno máme denně od 11 do 21 hodin

 

Čím je A BAŠTA! jedinečná?

Na jednom místě u nás najdete osm světových kuchyní. Ochutnejte proslulé burgery a hot dogy z BurgerLandu, pizzu a pověstné pizza snacky od Pizza Bombastica, skvělé čerstvé sushi od SushiYa, hranolky a pravé kanadské poutine od Fries Factory, brazilské a italské grilované speciality Brasileiro & Italiano Chiosco a také českou a slovenskou kuchyni ve streetfoodovém provedení restaurace Skanzeen.

A k tomu dobré pití od Drink Point. Od čerstvě natočeného ležáku Pilsner Urquell nebo Radegast, přes skvělou kávu nebo letní nabídku míchaných drinků. Zkrátka čehokoliv, co patří ke skvělému večeru s přáteli.

button

 

A BAŠTA! Nejlepší prostor pro vaši akci

Pronajměte si A BAŠTA! Street Food Market pro vaši akci. Uspořádáme v celém areálu nebo jeho části party nebo večírek až pro 100 hostů. Užijte si s nimi jedinečný gastronomický zážitek plný ochutnávání a zkoušení nových jídel napříč světovou kuchyní. To vše v centru Brna, a přitom v soukromí areálu, který lze uzavřít.

button (2)

 

 

 

 

button (3)

 

Cokoliv ze specialit našich street food makerů vám dovezeme domů. Objednejte si přímo na našem webu a vychutnejte si skvělý street food na vaší párty, oslavě s kamarády nebo třeba u oběda s kolegy.